Smolnik&Czarny – ślubne konsultantki Specjalizujemy się w kompleksowym organizowaniu ślubów i wesel.
Śledź nas:
Ślubne konsultantki > Blog  > Walentynkowe pomysły dla świeżo zaręczonych

Walentynkowe pomysły dla świeżo zaręczonych

 

 

Kto z nas nie lubi święta o miłości?! W przypadku zaręczonych par może pojawić się szczególna presja. Teraz, kiedy już się odnaleźliście i obiecaliście spędzić razem życie, to powinna być najbardziej romantyczna noc w waszym życiu, prawda?? Dobrą wiadomością jest to, że nie musicie wydawać dużych pieniędzy na Walentynki, aby przeżyć je w wyjątkowy sposób. Oto kilka kreatywnych, walentynkowych pomysłów, które możecie wypróbować w czasie narzeczeństwa.

 

  1. Romantyczny piknik przy świecach. O tej porze roku pogoda na dworze jest przerażająca i nie zachęca do wyjścia, dlatego piknik wewnątrz jest zachwycający. Zamiast wychodzić na kolacje, rozłóżcie w domu na podłodze koc, zapalcie kilka świeczek, wyłączcie telefony, ugotujcie lub zamówcie ulubione potrawy i cieszcie się cudowną chwilą z ukochaną osobą.

 

  1. Bądźcie aktywni. Uprawianie sportu to połączenie pożytecznego z przyjemnym. Możecie wynająć rower tandemowy, spróbować wspinaczki lub wyjść na basen, szczególnie wieczorem, gdy obiekt jest podświetlony, a w basenowym jacuzzi przyjemnie będą bulgotać bąbelki. Nie ma znaczenia co zrobicie, ważne aby cieszyć się z bycia razem.

 

  1. Zróbcie coś zabawnego. Jeżeli nie umiecie jeździć na łyżwach. Zabierzcie ukochaną osobę na lodowisko. Załóżcie łyżwy i spędźcie wesoło czas. Chodzi, o trzymanie się za ręce, chichranie, gdy będziecie próbować utrzymać się w pozycji pionowej.

 

  1. Kolacja na śniadanie do łóżka. Wszyscy uwielbiają śniadanie do łóżka. Połączcie ze wspólnym gotowaniem kolacji i domowym seansem filmowym. Cieszcie się idealnym miejscem na randkę.

 

  1. Zrób fondue. Jest nie tylko smaczne, ale ma również właściwości afrodyzjaku. Niezależnie od tego, czy chodzi o ser czy czekoladę, wzajemne karmienie może być świetną zabawą.

 

  1. Nakręć filmik przedstawiający historię jak się poznaliście. Wróćcie pamięcią do waszego pierwszego spotkania, pierwszej randki. Nakręćcie filmik, który będzie cenną pamiątka dla Was i Waszej rodziny.

 

Sposobów na spędzenie Walentynek jest wiele i nie muszą one być przesadnie wyszukane. Istotne jest, aby osoba, którą kochacie była z wami, czuła się kochana, ważna i doceniana.  Cieszcie się i okazujcie uczucie codziennie, a nie tylko raz w roku w połowie lutego.

Share