Smolnik&Czarny – ślubne konsultantki Specjalizujemy się w kompleksowym organizowaniu ślubów i wesel.
Śledź nas:
Ślubne konsultantki > Blog  > POWODY DLA KTÓRYCH WARTO SKORZYSTAĆ Z USŁUGI KOORDYNACJI DNIA ŚLUBU

POWODY DLA KTÓRYCH WARTO SKORZYSTAĆ Z USŁUGI KOORDYNACJI DNIA ŚLUBU

Nadszedł wreszcie Wasz wyczekany i wymarzony Dzień Ślubu. Każdy, zarówno Wy jaki i Wasi goście pragniecie przeżywać całą uroczystość oraz zabawę weselną czując się wyjątkowo i niepowtarzalnie, ponieważ jest to piękny i wymarzony czas w Waszym życiu. Przez wiele miesięcy planowaliście i zastanawialiście się jak ma wyglądać ten piękny i niesamowity dzień. Przeznaczacie na to wydarzenie wiele czasu i pieniędzy. Niestety czasami możecie zapomnieć lub zwyczajnie nie przewidzieć pewnych rzeczy, które będą miały istotny wpływ na całą uroczystość. Goście zapamiętają i wyłapią wszelkie błędy popełnione przez Młodych. 

Wiele par, które same zorganizowały swoje uroczystości weselne, ale niestety nie skorzystały z usługi koordynacji i nie zatrudniły konsultanta ślubnego na Dzień Ślubu, żałowały później tej decyzji, gdyż w natłoku wszystkich emocji, stresów oraz obowiązków, z którymi przyszło im się zmierzyć, wspominają swój ślub jako bardzo nerwowy i napięty czas, który nie odzwierciedlił ich wyobrażeń o tym dniu. Nie zdawali sobie sprawy, jak dużo pracy należy wykonać w samym Dniu Ślubu, aby wszystko przebiegło według ich oczekiwać, a brak doświadczenia niestety nie pomógł.

Pary, które decydują się samodzielnie zorganizować ślub, może powinny zastanowić się nad skorzystaniem z usługi koordynacji?? Usługa, ta polega na zatrudnieniu konsultanta ślubnego, którego zadanie sprowadza się do odciążenia Młodej Pary we wszystkich obowiązkach organizacyjnych oraz dopilnowaniu i czuwaniu nad przebiegiem całej uroczystości.

Brak koordynatora podczas ślubu, może spowodować, że wszystkie wcześniejsze ustalenia ulegną zmianie i nic nie będą realizowane wg zamierzonego planu.

Decydując się na zatrudnienie konsultanta ślubnego do skoordynowania Dnia Waszego Ślubu unikniecie niepotrzebnego chaosu np. niewłaściwego ustawienia gości do przywitania Pary Młodej chlebem i solą. Unikniecie również niemiłych i stresujących sytuacji, niepotrzebnych zmartwień typu, czy goście zostali właściwie zakwaterowani, czy wszyscy podwykonawcy są już gotowi, czy tort dotrze na czas, czy apartament dla Pary Młodej został odpowiednio przygotowany oraz wielu uciążliwych telefonów i pytań od gości czy obsługi na przyjęciu np. kiedy podać dzika? Jeśli zdecydujecie się z nami współpracować unikniecie rozdzielania obowiązków wśród rodziców oraz gości weselnych, którzy nie zawszę mogą wywiązać się z powierzonej im funkcji.

       Zatrudnijcie konsultanta ślubnego do koordynacji Dnia    Waszego Ślubu, bo jeśli nie to atrakcje, w które zainwestowaliście i przygotowaliście dla gości mogą ich ominąć w sytuacji gdy zostaną zaprezentowane w nieodpowiednim momencie, ponieważ większości gości nie będzie akurat na sali.
Z koordynatorem ślubnym unikniecie opóźnień i wykluczycie stresujące sytuacje takie, że ktoś zapomniał o czymś bardzo istotnym jak np. odebranie z kwiaciarni bukietu Panny Młodej.
Jeśli skorzystacie z usługi koordynacji Dnia Ślubu w naszej firmie to możecie być pewni, ze cała uroczystość przebiegnie prawidłowo, zgodnie ze scenariuszem, wszystkie sprawy będą dopilnowane, poczujecie się bezpiecznie i spokojnie, wiedząc że ktoś czuwa nad wszystkim, ponieważ my będziemy zawsze tam gdzie będziecie nas potrzebować.

Dodatkowo cała uroczystość zyska na prestiżu i ekskluzywności w oczach Waszych Gości. Jeśli pragniecie, aby Wasza uroczystość przebiegła bez zbędnych zakłóceń, zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, a Wy pragniecie poczuć się nadzwyczaj wyjątkowo w tym dniu skorzystajcie z usługi koordynacji Dnia Ślubu. Jesteście zainteresowani spełnieniem Waszego marzenia o pięknym i niesamowitym ślubie?
Podejmijcie właściwą decyzję i pozwólcie sobie cieszyć się Waszym Ślubem.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami !

Share