Smolnik&Czarny – ślubne konsultantki Specjalizujemy się w kompleksowym organizowaniu ślubów i wesel.
Śledź nas:
Ślubne konsultantki > Blog  > PIERWSZY TANIEC

PIERWSZY TANIEC

Pierwszy taniec – jaki wybrać? Tradycyjny, a może nieco szalony? A Wy już zdecydowaliście ?

Według tradycji pierwszy taniec, jest wstępem i jednocześnie zaproszeniem gości do wspólnej zabawy do białego rana.
Pierwszy taniec weselny ma pokazywać szczęście Młodej Pary. Najważniejsza jest zabawa, radość i satysfakcja ze wspólnych małych sukcesów. Coraz więcej par decyduje się na przygotowanie czegoś wyjątkowego dla swoich gości. Na tę okazję przygotowują nawet skomplikowane układy taneczne, do których niekiedy włączają do zabawy rodzinę i przyjaciół.
W Australii pierwszy taniec traktowany jest jako niespodzianka dla rodziny i bliskich. Działa na zasadzie coraz bardziej popularnego zjawiska tzw. „flash mob”. Nikt do końca nie wie, kto jeszcze bierze udział w układzie dopóki dana osoba nie dołączy do choreografii.
Inne pary natomiast decydują się na romantyczną choreografię, tańcząc tradycyjnego walca, bądź tańce latynoskie: rumba, salsa, cha cha, a także tango argentyńskie.

ślubna konsultantkaPrzygotowanie się do tego pokazu, można rozpocząć w szkole tańca pod okiem instruktora. Nauczyciel tańca pomoże dobrać muzykę i stylistykę do naszej wizji i na tym oprze przygotowywaną dla nas choreografię. Każdy układ można zatańczyć na dowolnym poziomie trudności, określonym przez nasze możliwości i czas, jaki możemy poświęcić na przygotowania.

W tańcu możemy wyrazić siebie oraz dać upust emocjom.

Bez względu czy pary zdecydują się skorzystać z pomocy instruktora tańca czy też nie, pamiętajmy liczy się dobra zabawa, ponieważ taniec ma pokazywać szczęście!

Share