Smolnik&Czarny – ślubne konsultantki Specjalizujemy się w kompleksowym organizowaniu ślubów i wesel.
Śledź nas:
 

O NAS

Zajmujemy się kompleksową organizacją ceremonii ślubnych i przyjęć weselnych oraz eventów firmowych i okolicznościowych.
Tworząc zespół Smolnik&Czarny połączyłyśmy kreatywność, wyczucie smaku, gust z talentem organizacyjnym oraz szczyptą przedsiębiorczości. Zdolność kreowania przestrzeni, tworzenie niepowtarzalnych form doskonale sprawdza się przy projektowaniu idealnej ceremonii ślubnej. Chociaż każda z nas jest inna, to połączyła nas wspólna pasja do tworzenia niepowtarzalnych uroczystości. Nasze pasje, zdolności wspaniale się przenikają i uzupełniają, dzięki czemu nasza praca jest dla nas przygodą i ogromną przyjemnością.

team-image

Ewa Smolnik

 Jako ekspertka ślubna mam szeroką wiedzę na temat panujących trendów w modzie ślubnej, organizacji przyjęcia weselnego. Wierzę, że moja pasja, indywidualne podejście do klienta, doświadczenie i zaangażowanie pozwolą spełnić każde ślubne marzenie.  Moja praca i Wasze pomysły pozwolą stworzyć uroczystość wzruszającą i usatysfakcjonują najbardziej wymagających gości.

team-image

Marta Czarny

Zawodowo jestem certyfikowaną wedding plannerką. Szkoliłam się pod okiem najbardziej doświadczonych i najdłużej działających na polskim rynku agencji ślubnych. Zamiłowanie do organizacji, planowania i dbałość o każdy szczegół sprawia, że praca przy organizacji uroczystości ślubnych daje mi ogromną przyjemność i spełnienie zawodowe.

Misja naszej firmy

Misją naszej firmy jest projektowanie i realizowanie ślubu Waszych marzeń. Ślubu, który wyrazi Wasz styl i osobowość, a jego charakter będzie zależeć wyłącznie od Was. Każdy ślub to odrębna historia o pięknej miłości.
Naszym celem i zadaniem jest możliwie jak największe wyręczenie Pary Młodej w całym procesie organizacji. Dlatego w przygotowanie Waszej uroczystości włożymy całe swoje serce, by ten dzień był wyjątkowy dla wszystkich.

Referencje

  • „Chcielibyśmy podziękować Ewie i Marcie za wspaniałą współpracę, doskonały kontakt, cenne rady oraz nieocenioną pomoc w zorganizowaniu najważniejszego dnia w naszym życiu. Cieszymy się, że Wam zaufaliśmy, bo dzięki temu nasze wesele było perfekcyjne!”

    Magdalena i Damian

  • „Serdecznie dziękujemy Marcie i Ewie za kompleksową pomoc przy organizacji naszych zaślubin. Dzięki ich niezwykłemu gustowi estetycznemu i pomysłowości, a przy tym dość ograniczonym budżecie sprawiły, że ten dzień był wręcz bajkowy. Dziewczyny okazały się świetnymi negocjatorkami przy zawieraniu umów z podwykonawcami, a ich cenne uwagi pozwoliły zaoszczędzić nam zbędnych wydatków i ograniczyć przedślubny stres. Dziękujemy i gorąco polecamy wszystkim młodym parom!” Paulina i Waldek „Serdecznie dziękujemy Marcie i Ewie za kompleksową pomoc przy organizacji naszych zaślubin. Dzięki ich niezwykłemu gustowi estetycznemu i pomysłowości, a przy tym dość ograniczonym budżecie sprawiły, że ten dzień był wręcz bajkowy. Dziewczyny okazały się świetnymi negocjatorkami przy zawieraniu umów z podwykonawcami, a ich cenne uwagi pozwoliły zaoszczędzić nam zbędnych wydatków i ograniczyć przedślubny stres. Dziękujemy i gorąco polecamy wszystkim młodym parom!”

    Paulina i Waldek

  • „Dziękujemy dziewczynom za nieoceniony wkład w nasz ślub i wesele. Wszystko było zorganizowane profesjonalnie, z największą dbałością o szczegóły. Współpraca przebiegła wzorowo – wszystko na czas, zgodnie z oczekiwaniami, dodatkowo w miłej i wesołej atmosferze. Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania i podejścia Marty i Ewy, które na każdym etapie przygotowań pomagały oraz wykazały się wielką kreatywnością. Jesteśmy szczęśliwi, że były z nami podczas ceremonii, osobiście czuwały i dopilnowały wszystkich szczegółów. Polecamy gorąco”

    Marzena i Piotr

Jak działamy ?

Cieszymy się, że chcecie abyśmy pomogli Wam w organizacji tak wyjątkowego dla Was dnia. Poniżej możecie zapoznać się z etapami naszej pracy

ETAP 1

Pierwsze spotkanie ma formę poznawczą. Rozmawiamy o Waszych marzeniach i oczekiwaniach, wizji, stylistyce czy ogólnym wyobrażeniu Waszego Dnia Ślubu, jak i o zakresie naszej pomocy w organizacji ślubu i wesela.

Podczas spotkania mile są również widziane Wasze zdjęcia z inspiracjami.

Na tej podstawie będziemy mogli stworzyć koncepcje Waszego Dnia Ślubu.

Jeśli jesteście osobami zapracowanymi lub mieszkacie za granicą to dla nas żaden problem – dostosujemy się do Was.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z konsultantem ślubnym, zachęcamy Was do wypełnienia formularza => https://goo.gl/forms/2A7uOBqvW5lPsmbg2
Jeśli natomiast marzycie o pięknych i spójnych dekoracjach, możecie zadać nam pytania, wypełniając tę ankietę => https://goo.gl/forms/tmn51T003ZdZtCl43

Odpowiemy na Wasze pytania i wstępnie przedstawimy ofertę naszej firmy.

To spotkanie do niczego Was nie zobowiązuje i jest całkowicie bezpłatne.

Ze względu na mobilny charakter naszej pracy spotkania odbywają się w dowolnie umówionym miejscu.

ETAP 2

Po omówieniu ważnych kwestii na spotkaniu dotyczących stylu czy charakteru Waszej ceremonii oraz uzupełnionej ankiety przygotujemy dla Was indywidualną ofertę.

Przedstawimy Wam również kosztorys i całość prac jakie wykona Konsultant

ETAP 3

na końcowym etapie podpiszemy umowę i zaczniemy realizację zadań, aby zorganizować dla Was uroczystość idealną.

Marzena Dempska Fotografia