Smolnik&Czarny – ślubne konsultantki Specjalizujemy się w kompleksowym organizowaniu ślubów i wesel.
Śledź nas:
Ślubne konsultantki > Blog  > KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU

KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU

konsultant

Ślub stanowi ważne wydarzenie w większości społeczeństw. W Polsce zazwyczaj połączony jest z weselem. Zorganizowanie przyjęcia weselnego oraz wymarzonej ceremonii zaślubin wymaga od narzeczonych wielkiego zaangażowania oraz poświecenia czasu. Pary na początku mogą nie zdawać sobie sprawy z wielu aspektów oraz czynników, które będą miały swój udział w efekcie końcowym. Zorganizowanie i przygotowanie Ślubu można podzielić na kilka etapów. Począwszy od przygotowania kosztorysu organizacji przyjęcia weselnego, typowanie lokalizacji na przyjecie oraz ceremonie zaślubin, wybór podwykonawców itd.

Koordynacja Dnia ślubu jest jednym z elementów udanego Dnia Ślubu. Usługa koordynacji polega na zatrudnieniu konsultanta ślubnego , który będzie w Dniu Waszego Ślubu dyskretnie czuwał niczym „Anioł Stróż” nad płynnym przebiegiem całej uroczystości. To on będzie odpowiedzialny za rzetelne dopilnowanie wszystkich spraw. Przygotuje dla Was scenariusz Dnia Ślubu oraz będzie z Wami od początku porannych przygotowań, w trakcie ceremonii ślubnej oraz w trakcie przyjęcia weselnego do późnych godzin nocnych.

My jako konsultantki bierzemy na siebie wielką odpowiedzialność, za przebieg całego Dnia Ślubu . Robimy wszystko, aby jakość wykonania naszych usług była na najwyższym poziomie. Dlatego nieustanie się rozwijamy, szkolimy, uczestniczymy w kursach, czerpiemy wiedzę od najlepszych, śledzimy bieżące ślubne trendy, zdobywamy doświadczenie …. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego indywidualnie podchodzimy do każdej ceremonii.

Statystyki nie kłamią 0% niezadowolonych klientów !

       Współpracując z nami możecie być pewni, ze cała uroczystość przebiegnie prawidłowo, zgodnie ze scenariuszem, wszystkie sprawy będą starannie dopilnowane, a Wy poczujecie się bezpiecznie i spokojnie, wiedząc że ktoś czuwa nad wszystkim, ponieważ my będziemy zawsze tam, gdzie będziecie nas potrzebować. Dodatkowo cała uroczystość zyska na prestiżu i ekskluzywności w oczach Waszych Gości.
Zastanówcie się czy chcielibyście, aby Wasza uroczystość weselna przebiegła bez obrączek lub byłyby trudności z ich znalezieniem i podaniem w odpowiednim momencie ślubu, a z całego pospiechu i stresu zapomnieliście o bukiecie     Panny Młodej…konsultant

Proszę wyobraźcie sobie jak będzie wyglądał Wasz ślub w sytuacji, gdy Panu Młodemu przed wejściem do miejsca zaślubin odpadnie guzik od smokingu, a nikt nie będzie miał nitki i igły … lub przygotowania się przedłużą i spóźnicie się na własny ślub… albo goście będą mieli problem z dotarciem do obiektu weselnego lub zostaną niefortunnie rozmieszczeni , bądź kelner pomyli dania i wegetarianin dostanie danie mięsne… atrakcje weselne ominą gości, bo moment ich prezentacji będzie nieodpowiednio dobrany… sala weselna nie wyłoży wszystkich dań z ustalonego menu, a obsługa nie będzie dbała wystarczająco o czystość stołów….

Dlatego szczególnie w tym momencie chcemy odciążyć Was od wszystkich trudnych i przyziemnych spraw, od wszelkich problemów, uciążliwych telefonów oraz wielu pytań od gości czy obsługi. Z tego względu już kilka dni przed Wasza uroczystością sumiennie dopilnujemy wszystkich spraw, przygotujemy scenariusz oraz harmonogram dnia ślubu i przyjęcia weselnego, po czym przekażemy go wszystkim podwykonawcom. Będziemy nadzorowały, aby każdy podwykonawca był na czas i pracował zgodnie z umową oraz zawartą w niej jakością świadczonej usługi.
Wykonamy koordynację logistyczną i rozwiążemy bieżące sprawy organizacyjno-logistyczne. Dopilnujemy oraz skoordynujemy przygotowania w miejscu ceremonii i w lokalu w dniu ślubu. Będziemy koordynować podczas ceremonii zaślubin, w czasie oczekiwania Gości na przyjazd Pary Młodej oraz całości przebiegu przyjęcie weselnego.

ślub        Cały czas będziemy dyskretne czuwać nad przebiegiem przyjęcia weselnego oraz rozwiążemy ewentualne bieżące problemy.                      W dniu uroczystości zapewniamy koordynację przez 2 osoby. Usługa rozpoczyna się od momentu podjęcia działań przez wykonawców i trwa do 1:00 w nocy lub do zakończenia przyjęcia weselnego.
Korzystając z usługi koordynacji Dnia Ślubu możecie być pewni, że Wasz ślub i wesele przebiegną w spokojnej i pewnej atmosferze. Stworzymy tylko dla Was chwile, które zostaną z Wami do końca życia. Bądźcie gośćmi na swoim Ślubie , bo tego dnia nie da się powtórzyć!

Share