Smolnik&Czarny – ślubne konsultantki Specjalizujemy się w kompleksowym organizowaniu ślubów i wesel.
Śledź nas:
Ślubne konsultantki > Blog  > DLACZEGO WARTO ZATRUDNIĆ KONSULTANTA ŚLUBNEGO

DLACZEGO WARTO ZATRUDNIĆ KONSULTANTA ŚLUBNEGO

organizacja ślubuWiele Młodych Par twierdzi, że angażowanie ślubnego konsultanta, to niepotrzebny wydatek, który powiększy i tak już duży weselny budżet. Młodzi ponadto obawiają się, że taka osoba może ich pozbawić radości organizowania uroczystości. Będzie narzucać własne pomysły, a co gorsze nie będzie chciała słuchać narzeczonych. Nic bardziej mylnego.

 

Zacznijmy od kosztów.Czy zatrudniając ślubnego fachowca zwiększamy wydatki? Otóż nie!
Wbrew pozorom możemy je zmniejszyć. Ponieważ to ślubny konsultant bierze na siebie ciężar negocjowania najlepszych cen za poszczególne usługi. Konsultanci współpracują z wieloma podwykonawcami i są w stanie zatrudnić profesjonalistów, którzy zapewnią usługi na wysokim konsultancipoziomie. 

Zatrudniając konsultanta zaoszczędzicie też bardzo dużo czasu, który będziecie mogli spożytkować na własne przyjemności. Profesjonalny wedding planner za Was prześledzi strony internetowe. Poszuka usługi, która będzie spełniała Wasze oczekiwania.Zadba o to by pogodzić wyobrażenia o tym dniu rodziców z marzeniami Pary Młodej. Konsultant ślubny zadba o Wasz budżet. Doświadczenie w tej branży pomoże wybrać sprawdzonych i uczciwych podwykonawców. Ponadto konsultanci dobrze wiedzą gdzie można pozwolić sobie na oszczędności a gdzie nie należy szczędzić środków.Praca ślubnego konsultanta zobowiązuje do ciągłego śledzenia trendów i orientowania się w tym co modne w danym sezonie.
Nasze doświadczenie jest tylko po to by podpowiedzieć, pomóc wybrać tym niezdecydowanym. Nigdy nie narzucamy jedynie doradzamy.
Każdy ślubny konsultant dobrze wie ile radości daje organizowanie tej wyjątkowej uroczystości. Dlatego nie odbieramy Wam tej przyjemności. Jedynie towarzyszymy, służymy wiedzą i doświadczeniem.

Możemy również inspirować Młode Pary. Działamy razem, tak by ten dzień był wyjątkowy.
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w dniu Waszego ślubu towarzyszą Wam ogromne emocje. Stres jest nieodzowną częścią wszystkich ważnych wydarzeń. Koordynując dzień ślubu możemy Wam tego stresu trochę odjąć. To konsultant ślubny będzie dopilnowywał, aby wszyscy podwykonawcy pojawili się o właściwym czasie i w odpowiednim miejscu.wesele
Będzie reagował we wszystkich awaryjnych sytuacjach i rozwiązywał wszystkie problemy te duże i te całkiem błahe.
Będzie również czuwał nad prawidłowym przebiegiem wcześniej ustalonego scenariusza ceremonii. Zadba o wszystkich gości. Dopilnuje ich miejsc w kościele, jak i ich transportu do Sali weselnej.

Podczas całej uroczystości będzie czuwał, aby Wasi goście doskonale się bawili.
Zapewni, by ten dzień zapadł w pamięci wszystkich na długie lata.

Share