Smolnik&Czarny – ślubne konsultantki Specjalizujemy się w kompleksowym organizowaniu ślubów i wesel.
Śledź nas:
Ślubne konsultantki > Blog  > DEKORACJE WYKONANE NA MIARĘ….

DEKORACJE WYKONANE NA MIARĘ….

Najlepszym i najprostszym rozwiązaniem na piękną dekorację jest wybór eleganckiej, niewymagającej sali.

Wtedy wystarczy kilka bukietów, balonów, innych elementów i dekoracja gotowa!

ślubne dekoracjeZawsze można się zasłonić zamiłowanie do minimalizmu i w ten sposób ukryć niechęć do wykonywania elementów dekoracji.

Ale która Panna Młoda nie marzy o eleganckich bukietach na stołach,

czy gustownych prezencikach dla gości.

 Najtrudniejsze okazać się mogą dekoracje kwiatowe. Wymagają ono sporo czasu i nieco zdolności manualnych.

Naręcza kwiatów, ozdobnych liści czy traw sporo kosztują.

Dekorując salę weselną warto wybrać się na giełdę kwiatową, tam znajdziecie przystępne ceny roślin, które nie nadwyrężą waszego budżetu.

wedding planner

Pamiętajcie, że wykonanie samodzielnie pięknych aranżacji kwiatowych to ciężka praca, ale daje Wam kontrolę nad wszystkim. To Wy decydujecie ile i jakie kwiaty będą na Waszym weselu. Dobrze jeżeli pomysł na Waszą dekorację jest spójny z całą koncepcją  uroczystości.  Warto to sobie wszystko dokładnie przemyśleć i zaplanować.

Niezbędnym elementem dekoracyjnym każdego wesela powinny być świeczki. Dodają one uroku, tworzą nastrój. Zdjęcia w świetle świec są bardziej romantyczne. Dobrze znaleźć na nie odpowiednie miejsce. Może się bowiem okazać, że na stole weselnym giną lub przeszkadzają. Ciekawym i praktycznym rozwiązaniem jest połączenie ich z kwiatami.wesele

Jest jeszcze wiele elementów, które możecie samodzielnie wykonać i wykorzystać jako dekoracje stołu. Pomysłowe winietki np. ze zdjęciami waszych gości z lat dziecinnych może okazać się bardzo wesołą zabawą na początek. Ciekawie podane menu, czy własnoręcznie wykonane podziękowania dla Waszych gości też będą mile widziane. Bardzo efektownie prezentują się również papierowe rozety, które w bardzo prosty sposób wykonacie sami. Proste w wykonaniu a stworzą niepowtarzalny klimat. Warto nimi przyozdobić wejście na salę weselną, sprawi to że goście już od pierwszego momentu poczują się wyjątkowo.

     Jeżeli jesteście miłośnikami rękodzieła to w Internecie znajdziecie mnóstwo inspiracji na dekorację Sali weselnej.

ślub

Profesjonalne konsultantki

Nie poddawajcie się. Postarajcie się, aby to była dla Was dobra zabawa.

 

 Warto zaprosić do pomocy najbliższych.

 

 

 

Share